Відійшов у вічність студент-другокурсник ТНПУ Антон Зінкевич. Серце хлопця перестало битися на 21-році життя.
Як зазначають друзі викладачі хлопця, він був доброю, позитивною, хорошою людиною. Антон завжди приходив на допомогу, підтримував у складній ситуації. Хлопець наполегливо йшов до мрії – здобути фах історика
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Чому варто обирати Тернопільський педагогічний університет
«Викладачі та студенти історичного факультету висловлюють свої щирі співчуття та глибоку скорботу з приводу передчасної смерті нашого вихованця, студента-другокурсника, надійного друга, хорошої і світлої людини», – йдеться у повідомленні.