Сьогодні, 17 березня, на вулиці Микулинецькій у Тернополі трапилася автопригода. Леговий автомобіль врізався в авто мобільної бригади, в якому перевозили вакцину від COVID-19 до Бучача. Про це повідомив голова ОДА Володимир Труш.
За попередньою інформацією, водій автомобіля Ford допустив зіткнення з автомобілем медичної бригади, який зупинився на сигнал світлофора.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Троє працівників мобільної бригади доставлені в Тернопільську лікарню, де їм надають кваліфіковану допомогу. Завдяки правильному зберіганню під час перевезення всі ампули вакцини залишились неушкоджені», – йдеться у повідомленні голови ОДА.