Дмитра та Олега Мудрих, які отримали опіки у результатів вибуху, доправили до лікарні Львова. Наразі тернополяни знаходяться на штучній вентиляції легень. Про це повідомляє Суспільне.
Як зазначає мати Дмитра Олена Мудра, кожного дня на лікування родина витрачається близько 25 тисяч гривень.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Зараз нам потрібна кров, тому що ми переживаємо критичні моменти. Ми маємо 2-3% на те, що вони виживуть. Проте кров дуже їх підтримує, завдяки їй вони стають сильнішими, міцнішими і можуть пережити весь цей шок. Нам треба протягнути хоча б 21 день, тоді в нас з’явиться надія», — каже Олена Мудра.
Стати донором для тернополян можна у Львівському обласному центрі служби крові за адресою вулиця Пекарська, 6
Нагадаємо, що 11 березня у приватному будинку на вул. Самчука у Тернополі прогримів вибух. Внаслідок пожежі термічні опіки отримали господар будинку та його син.