У селі Підлісці Кременецького району триває чемпіонат України з армспорту. Участь у змаганнях беруть 236 спортсменів. Про це пише Суспільне.
«Змагаються допоки не залишаться два найкращі спортсмени, які зустрінуться у фіналі і виявлять, хто з них найкращий. Нічиїх не буває. Буває лише чемпіон, чи переможений. Боротьба відбувається до двох поразок. Той, хто два рази програв вибуває із наступної сітки змагань», – розповідає керівник Всеукраїнської федерації армспорту Артем.
Перегляньте також:
- На Тернопільщині на хабарі викрили депутатку, заступника міського голови, старосту села та директора підприємства
- У соборі на Тернопільщині, який відсудили в УПЦ (мп), консервують ікони
Додамо, що це 26-й чемпіонат України з армспорту серед дорослих. За результатами змагань проведуть відбір на чемпіонат Європи, який відбудеться у литовському місті Алитус та на чемпіонат світу, який пройде у місті Батумі в Грузії.