У центрі Тернополя трапився вибух: двоє постраждалих
У Тернополі на вулиці Самчука трапився вибух у приватному будинку. Потерпілих госпіталізували.
Як повідомляють в Управлінні ДСНС у Тернопільській області, прибувши на місце рятувальники виявили, що горять речі домашнього вжитку на площі 5 мкВ в приміщенні кухні. Для ліквідації пожежі залучили 2 одиниці техніки та 9 осіб особового складу.
Швидка, яка приїхала на місце події, з термічними опіками госпіталізувала власника будинку та його сина.
Наразі встановлюють причини вибуху.
Останні новини:
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті