У Тернополі відзначили 207-му річницю з дня народження Тараса Шевченка
У Тернополі сьогодні, 9 березня, відзначили 207-му річницю з дня народження письменника, громадського діяча, митця Тараса Шевченка. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
Протягом заходу лунали вірші та пісні славетного сина України. Згодом представники влади, громадських організацій, жителі та гості міста поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.
Також під час заходу державні нагороди вручили видатним діячам Тернопільщини.
Додамо, що 9 березня в Україні традиційно відзначають день народження Тараса Шевченка.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина