Поліція посеред вулиці виявила тіло вбитої жінки
Поліція Києва 7 березня вночі у Дарницькому районі виявила тіло жінки з ознаками насильницької смерті. Про це пише УНН з посиланням на пресслужбу поліції.
7 березня близько 03.00 години до поліції Києва надійшло повідомлення про те, що у Дарницькому районі столиці на вулиці Бажана виявлено тіло невідомої без ознак життя.
Наряд поліцій, який прибув за адресою, виявив тіло жінки з ознаками насильницької смерті. Наразі на місці події працюють слідчі, кінологи та інші профільні служби.
За даним фактом слідчим управлінням столичного главку відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Останні новини:
- На Микулинецькій аварія з потерпілим: у водійки фальшиві документами
- На Тернопільщині прокуратура через суд вимагає взяти на облік «Келії Василіанського монастиря» у Монастирку
- Пошкодив щонайменше десять водоматів у Тернополі: затримали хлопця
- 32 військових з Тернополя отримають допомогу на реабілітацію та лікування