Тернопільщина серед лідерів за кількістю вакцинованих осіб від COVID-19
Тернопільщина посідає третє місце за кількістю вакцинованих осіб. З початку кампанії в області отримали щеплення 1028 осіб.
«В першу чергу, хочеться подякувати працівникам мобільних бригад, які протягом тижня працювали в інтенсивному режимі. Високий показник вакцинації є результатом їхньої роботи, а ще — високої свідомості та відповідальності наших громадян. Лише колективний імунітет може зупинити поширення COVID та зберегти здоров’я близьких нам людей», – зазначив голова ОДА Володимир Труш.
Додамо, що в Тернопільській області від початку пандемії зареєстрували 43974 випадки COVID-19, з них 619 – летальні (3 випадки жителі інших областей). Одужало – 39390 осіб.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина