COVID-19: на Тернопільщині два летальних випадки за добу
За попередню добу коронавірус забрав життя двох мешканців Тернопільщини. Вік загиблих – 60-79 років.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», померла жінка 60 р. Тернопільський район с. Кип’ячка, жінка 79 р. м. Тернопіль. За добу підтвердили 145 нових випадків COVID-19. Відтак станом на 2 березня на Тернопільщині зареєстрували 42422 випадків коронавірусу, з них 605 – летальні (3 випадки жителі інших областей). Одужало 38809 осіб.
Додамо, що на Тернопільщині триває вакцинація медиків від COVID-19. Щеплення отримали уже понад 200 медиків.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина