Відійшов у вічність провідний фахівець відділу у справах молоді Тернопільського національного педагогічного університету Олег Сокотович. Серце чоловіка перестало битися на 66 році життя.
«Талановитий музикант, рибак, кулінар, жартівник, щирий та добрий оптиміст і життєлюб – таким він залишиться в наших спогадах… Висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям та усім, хто знав Олега Анатолійовича. Спочивай з миром, друже…», – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Чому варто обирати Тернопільський педагогічний університет
Сьогодні родичі, друзі та колеги попрощалися із чоловіком.