COVID-19 забрав життя трьох мешканців Тернопільщини
На Тернопільщині за попередню добу зареєстрували 3 летальних випадки від COVID-19. Вік загиблих – 64-76 років.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», помер чоловік 64 р. м. Бучач, жінка 76 р. Бучацький район с. Ріпинці, чоловік 66 м. Монастириська. За добу лабораторно підтвердили 178 нових випадків COVID-19. Відтак станом на 1 березня в Тернопільській області зареєстровано 42277 випадків коронавірусу, з них 603 – летальні (3 випадки жителі інших областей). Одужало 38676 осіб.
Нагадаємо, що на Тернопільщині розпочали вакцинувати медичних працівників від COVID-19. Впродовж двох днів щеплення отримали 160 осіб.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина