На Тернопільщині виявили мігрантку з Російської Федерації
На Тернопільщині виявили громадянку Російської Федерації, яка перебувала на території країни без відповідних документів.
Як повідомляє Міграційна служба Тернопільської області, було прийняте рішення про примусове повернення з України та зобов’язано її залишити територію України у відповідний термін. Однак жінка не покинула країну. У результаті чого суд задовольнив позов про примусову депортацію.
Мігрантку доставили до пункту пропуску через державний кордон України «Сеньківка» та передали працівникам прикордонної служби.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина