COVID-19: на Тернопільщині збільшилася захворюваність
За попередню добу коронавірус забрав життя 2 мешканців Тернопільщини. Вік загиблих – 70-81 рік.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», помер чоловік 70 р. м. Бучач, жінка 81 р. м. Чортків. За добу підтвердили 246 нових випадків COVID-19. Відтак станом на 27 лютого в Тернопільській області коронавірус виявили у 41881 особи, з них летальних – 595 (3 випадки жителі інших областей). Одужало 38461 особа.
Нагадаємо, що Тернопільщина отримала першу партію вакцини від COVID-19. Тернопільські медики уже отримали перші щеплення.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина