COVID-19: на Тернопільщині 2 летальних випадки за добу
За попередню добу коронавірус забрав життя двох мешканців Тернопільщини. Вік загиблих – 66-70 років.
Як повідомляє ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», помер чоловік 70 р. Чортківський район с. Горішня Вигнанка, жінка 66 р. Чортківський район с. Великі Чорнокінці. За добу підтвердили 306 нових випадків COVID-19. Відтак станом на 26 лютого в Тернопільській області захворіло – 41635 осіб, одужало – 38366 осіб. Летальних випадків – 593 (3 випадки жителі інших областей).
Нагадаємо, що вчора Тернопільщина отримала першу партію вакцини від COVID-19. За перший день імунізували 90 медиків області.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина