На Тернопільщині вакцинували першу людину
На Тернопільщині першою вакцинованою від COVID-19 стала завідувачка інфекційного відділення КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» Ольга Дивоняк.
Як повідомляють в Тернопільській облдержадміністрації, після вакцинації лікарка почуває себе добре. Також сьогодні вакцину отримали ще 9 медиків.
Додамо, що сьогодні Тернопільщина отримала партію вакцини Oxford/AstraZeneca. Перша партія містить 16 тис. доз і призначена для імунізації 8 тис. жителів області.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина