Потрапив під потяг: на Тернопільщині загинув 44-річний чоловік
На Тернопільщині 44-річний чоловік потрапив під потяг. Його тіло виявив працівник після того, як локомотив від’їхав з місця аварії.
Як повідомляє поліція, чоловік через запасний хід зайшов на підприємство, яке знаходиться поблизу залізничної колії. Саме в цей час там стояв локомотив з вантажними вагонами. У той момент, як локомотив рушив з місця, потерпілий спробував пробігти між вагонами. Проте зробити це чоловікові не вдалося. Навіть попри те, що швидкість була 2-3 кілометри за годину, він потрапив під колеса вагона.
Медики, які приїхали на місце події, зафіксували смерть чоловіка.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина