Західноукраїнський національний університет підписав договір про співробітництво з Національною академією наук України!

Опубліковано:
20 Лютого, 2021 о 09:13

18 лютого у Західноукраїнському національному університеті відбулося підписання договору про співробітництво з Національною академією наук України.

Андрій Крисоватий, ректор класичного університету Тернополя та Юрій Іванов, директор Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України домовились про розробку та реалізацію інноваційних науково-дослідницьких продуктів у сфері науки та освіти, організацію і проведення спільних наукових конференцій, симпозіумів, семінарів, виставок, круглих столів, нарад.У вітальному слові Юрій Борисович сказав: «Високий професійний рівень професорсько-викладацького колективу кафедри податків  та фіскальної політики дають підставу молоді класичного університету Тернополя впевнено дивитись у майбутнє, працевлаштовуючись в органах державної виконавчої та законодавчої влади, митних та податкових інституціях. 20 років –це вік молодості, прогресу, нестримного бажання зростати, змінюватися, утверджуватися, досягаючи нових вершин і здобутків. Тож, вітаю колектив кафедри податків та фіскальної політики з ювілеєм, зичу їм доброго здоров’я, творчої наснаги та процвітання!»

«Дякую Національній академії наук України за ту увагу, яку приділяють науковці проблемам трансформації  участі держави у сталому розвитку суспільства. Двадцять років тісної співпраці – ми  одними із перших відкрили дві кафедри в Україні та завжди дбали про те, щоб наші студенти  мали можливість отримати сучасні та якісні знання. Об’єднуючи наукові зусилля, спільно розбудовуємо нашу державу», – сказав Андрій Ігорович.

Переконані, що наше партнерство стане вагомим кроком на шляху поступу науки України!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Західноукраїнський національний університет
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: