На Тернопільщині до ранку очищали дороги від снігу
На Тернопільщині 150 працівників та 140 одиниць техніки очищали дороги від снігу. Наразі проїзд дорогами загального користування державного значення Тернопільської області забезпечений.
Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Тернопільській області, уночі область «накрила» негода. Комунальники до 6 ранку 18 лютого ліквідовували наслідки складних погодних умов. Відтак проїжджа частина розчищена та посипана сумішшю солі й піску.
Використали 1309 тон піщано-соляної суміші.
Останні новини:
- Частині закладів харчування у Тернополі дозволили працювати вночі
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр