У Зборівській громаді жителі розпочали власними силами розчищати дороги від снігу. Про це розповіли у Фейсбук-спільноті Зборів – громада моєї мрії.
«Приклад згуртованості жителів однієї з вулиць. Не фейсбуком одним, а й лопатою. Так формуються справжні сильні місцеві громади, які ставляться з розумінням до надзвичайних ситуацій та готові прийти один одному на допомогу». – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що на Тернопільщині продовжують ліквідовувати наслідки негоди. Зокрема дороги державного значення очищає від снігу 169 дорожніх працівників, 149 спецмашини. Уже використано 5696 тонн протиожеледних матеріалів.