Розбій, грабіж та викрадення людини: на Тернопільщині затримали зловмисників
На Тернопільщині чоловік побив та обікрав свого товариша. Після чого він відібрав автомобіль у потерпілого та взяв його в заручники.
Як повідомляє поліція, потерпілий позичив знайомому гроші. Коли ж він приїхав забрати борг, то на нього накинулися двоє, вдарили та почали вимагати ключі від автомобіля, документи, гроші й цінні речі. Після цього чоловіка привели в будинок і почали бити палицею. В якийсь момент потерпілий зумів втекти. Впродовж кількох годин він ховався від кривдників в полях і лише над ранок добрався до найближчого фермерського господарства.
Правоохоронця вдалося розшукати та затримати кривдників. До ломбарду вони встигли здати фотоапарат і шукали клієнтів на автомобіль та скутер.
Правоохоронцям вдалося затримати кривдників, коли вони намагалися продати викрадений автомобіль та скутер. До цього часу вони вже встигли здати у ломбард фотоапарат.
Згадом з’ясувалося, що чоловіки уже відбували покарання у місцях позбавлення волі за вбивство.
Обом підозрюваним обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Триває слідство.
Останні новини:
- Теребовля, замок і Микулинці: маршрут, який варто зберегти для подорожі Тернопільщиною
- Здав кров 52 рази: у Тернопільському центрі крові зустріли 92-річного почесного донора
- «Допомагати іншому — це служіння»: «Карітас Тернопіль» отримав подяку до Дня міста
- Дві книги у 26 років: поетеса із Шумщини розповіла про свою творчість