15 лютого у Тернополі відбудеться вечір пам’яті «Герої, які змінили історію»
15 лютого о 17:15 год. до Дня Героїв Небесної Сотні у відділі читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться вечір пам’яті «Герої, які змінили історію». Вшанувати загиблих під час Революції Гідності запрошують усіх охочих.
День Героїв Небесної Сотні в Україні відзначають 20 лютого згідно з Указом Президента України Петра Порошенка від 11 лютого 2015 року.
Довідково: 15 лютого 2014 року під час Революції Гідності на вулиці Інститутській у Києві силовики режиму Януковича розстрілювали протестувальників. За день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». Тоді о 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу.
Останні новини:
- Як обрати військове спорядження: поради інструктора «Вуду»
- У Тернополі створили всеукраїнську організацію нащадків українських жертв польських репресій
- Чому надмірне утеплення будинку — це марна трата грошей
- Євгеній Хмара відвідав командні пункти СБС, 3-го та 19-го армійських корпусів і корпусу «Азов»