На Тернопільщині чоловік сховав тіло подруги у септику, прикривши зверху сміттям.
За словами чоловіка, він прокинувся вночі й побачив, що його співмешканка не подає ознак життя. Аби його не звинуватили у вбивстві, він вирішив сховати тіло подруги. Однак зникнення 39-річної жінки замітили сусіди.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Як повідомляє поліція, чоловік розповів правоохоронцям, що сталося. Тіло потерпілої знайшли у вказаному місці. Судово-медичний експерт на тілі жінки слідів насильницької смерті не виявив, а розтин показав, що вона померла природною смертю через хронічні захворювання.