У Тернополі створили вісім стаціонарних тимчасових пунктів щеплень та дві мобільні бригади, для вакцинації людей проти COVID-19. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
До складу бригади увійшли: лікар, дві медичні сестри, реєстратор і водій. Вони виїжджатимуть у лікувальні заклади та вакцинуватимуть медичних працівників. Планують проводити 100 щеплень за день.
Перегляньте також:
- Тернопiль посiв друге мiсце у рейтингу прозоростi бюджетiв
- Автoмoбiль Nissan Navara для викoнaння бoйoвих зaвдaнь oтримaлa 105-тa бригaдa ТРО, – Сергiй Нaдaл
Також у кожному лікувальному закладі, де надається стаціонарна допомога хворим на COVID-19, будуть створені тимчасові пункти щеплень.
Наразі проводиться навчання координаторів вакцинації і членів мобільних бригад, а також облаштовуються пункти щеплень.
Додамо, що станом на 9 лютого в Тернопільській області лабораторно підтвердили 38837 випадків COVID-19, з них 554 – летальні. Одужало 36460 осіб.