У Тернополі вночі, 6 лютого, біля під’їзду одного з багатоквартирних будинків на вул. Київській самотньо блукає маленька дівчинка. Дина булла одягнена в піжаму, тоненьку шапку та чоловіче взуття.
Як повідомляє патрульна поліція, посеред двору сама ходила 3-річна дівчинка. Жінка, яка побачила дитину, повідомила правоохоронцям. Переконавшись, що життю та здоров’ю дівчинка, нічого не загрожує, патрульні розпочали пошуки її батьків та домівки.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Згодом вдалося знайти батька дитини. За словами чоловіка, його 3-річна дочка, ймовірно, самостійно одяглася, відчинила двері квартири та пішла з дому в той час, коли він спав.
За неналежне виконування батьківських обов’язків на чоловіка склали протокол. Дитину ж передали матері.