Тернопільська бібліотека набирає учасників на навчальний курс «Робототехніка». Учнів поділять на дві вікових групи: від 10 до 13 років та від 14 років і старші. Заняття для молодших відвідувачів гуртка проводитимуть щовівторка о 15.30 год., а для старших – щоп’ятниці о 15.30 год.
«Під час навчання діти розвивають технічну творчість, на практиці познайомляться з фізикою та механікою, розроблятимуть алгоритми та створюватимуть роботів. Старші учні вивчатимуть конструювання та програмування на платформі Arduino, основи роботи з датчиками та виконавчими механізмами. Ментор курсу – кандидат технічних наук Андрій Пальчик», – розповідають організатори.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/02/05/9c36f63c73f8d1b7f7ff277a2484bbe9.jpg)
Курс «Робототехніки» безкоштовний. Учасникам потрібно мати з собою квиток користувача бібліотеки на 2021 рік та маску.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2021/02/05/24e9bfbb293d785cd6ccf9917c10b102.jpg)
Місце проведення занять: Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» (Тернопільська обласна бібліотека для молоді, вул. Д. Нечая, 29)
Катерина Богуславська