«Процедура опромінювання зменшилася вдвічі»: у Тернополі оновили апарат«TERABALT-100»
У Тернопільському онкодиспансері оновили апарат «TERABALT-100». Завдяки цьому процедура опромінювання пацієнтів зменшилася вдвічі. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
Як зазначає голова ОДА Володимир Труш, підприємство «ІЗОТОП» виконало домовленості. Відтак було здійснено перезаряджання апарату кобальтового опромінення «TERABAL-100» та його переоснащення.
«Є знаковим, що саме сьогодні, у День боротьби з онкологією, ми запустили оновлений апарат. Протягом останнього року було використано майже 10 млн грн додаткових коштів, за які закупили медобладнання. Відтак пацієнтам, які зараз перебувають на лікування в онкодиспансері, можуть надавати якісну медичну допомогу», – каже Володимир Труш.
Додамо, джерело живлення апарату кобальтового опромінення «TERABAL-100» потребує заміни кожних п’ять-сім років. Рекомендована заміна мала відбутися у 2019 році.
Останні новини:
- На Тернопільщині оштрафували лікарку, яка продавала довідки ВЛК
- Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі
- Молодий водій з Тернопільщини потрапив у ДТП, де загинув чоловік
- У Тернополі працює Парк ліхтарів: світлові фігури просто неба