Юлія Тимошенко приростила найбільше довіри українців за місяць — соцопитування
Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко приростила найбільше довіри українців за останній місяць з-поміж усіх політиків.
Про це свідчать дані соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології, оприлюдненого у середу, 3 лютого.
Так, у порівнянні з попереднім дослідженням, проведеним за такою ж методологією у грудні 2020, Юлія Тимошенко продемонструвала найбільший приріст довіри громадян, додавши майже 10 відсотків.
Так само позитивну динаміку Юлія Тимошенко демонcтрує у президентському рейтингу. У порівнянні з грудневим дослідженням її готові підтримати у півтора рази більше українців.
Останні новини:
- Пастка для водіїв: у Тернополі шахраї масово «продають» неіснуюче дешеве пальне
- У Тернополі відкрили меморіальні дошки двом полеглим захисникам
- «Мій чоловік боровся за Україну, тепер я борюся за те, аби його ім’я не забули», – інспектор поліції Тернопільщини Дар‘я Бондар
- У ЗУНУ відбудеться ІІІ молодіжний економічний форум «Глобальна економічна невизначеність: діалог молоді»