Астрономи НАСА виявили місце знаходження Бога

Опубліковано:
30 Січня, 2021 о 23:43

У 1994 році космічний «Хаббл» сфотографував гігантський плаваючий в космосі об’єкт явно штучного походження.

Співробітники НАСА охрестили його Обителем Бога. Керівництвом США було прийнято рішення зберегти все в таємниці. Але інформація вийшла назовні.В грудні 1994 року фахівці НАСА отримали чергову порцію фотографій, знятих космічною обсерваторією «Хаббл». Невелика туманна плямочка на одному зі знімків викликала інтерес.

Поява його не можна було пояснити ні перешкодами при передачі сигналу на Землю, ні будь-яким оптичним ефектом. Цікаву ділянку зоряного неба перезняли з максимальним для «Хаббла» дозволом.

На знімках вчені побачили сяючу конструкцію, занадто правильної структури, щоб вважати її творінням природи. Про розміри її говорити важко. Навіть термін «величезний» і «гігантський» ніяк не підходять для об’єкта, що вимірюється в мільярдах кілометрів.

Наша планета була б всього-на-всього піщинкою на вулиці цього міста. Вражені фахівці, не стримуючи себе в визначеннях, назвали об’єкт «містом» і дали йому назву Обитель Бога.

Ніхто й гадки не мав, наскільки вони близькі до істини.

Сюрприз від Обителя Бога

Простеживши за об’єктом, вчені визначили, що він разом з галактикою рухається щодо Землі. Це цілком укладається в теорію великого вибуху. Відповідно до теорії колись у Всесвіті стався вибух і з тих пір галактики розлітаються в різні боки.

Однак, коли фахівці за допомогою комп’ютерів побудували тривимірну модель цієї частини Всесвіту, їх очікував «сюрприз». Наша і всі інші галактики дійсно переміщаються щодо Обителя Бога, але сам «місто» нікуди не летить, оскільки знаходиться в тій самій точці, від якої все розлітається. Тобто Обитель Бога знаходиться в самому центрі Всесвіту.

Інформацію засекретили

Про виявлений в космосі дивний техногенний об’єкт було повідомлено на самий верх. Долю дивного відкриття обговорювали президент Білл Клінтон і віце-президент Альбер Гор. Зрештою вирішили, що не варто розбурхувати людство і наклали заборону на публікацію всіх відомостей, що стосуються Обителя Бога. Але було пізно.

Всі зроблені «Хабблом» фотографії майже відразу ж викладаються у відкритому доступі для ознайомлення. Перш ніж «цікаві знімки» були вилучені з сервера, кілька астрономічних лабораторій встигли їх скопіювати.

На початку 1995 року в одному з німецьких наукових журналів з’явилося повідомлення про відкриття НАСА, з наукових журналів інформація розлетілася по всіх ЗМІ. Джин вилетів назовні. Інформація перестала бути секретною.

Що ж знайшли в космосі?

Нестачі в теоріях немає. Кожна стаття про Обителя Бога завершується абзацом з викладом чергової версії про характер об’єкта.

Найбільш «ходовими» є наступні:

  1. Це дійсно місце проживання Творця. Місце перебування душ померлих людей Землі та інших планет.
  2. Об’єкт – створення якоїсь сверхцивілізації.

Якщо у Всесвіті існують інші розумні істоти, можливо, що деякі з них досягли такого високого рівня розвитку, що в змозі створювати штучні об’єкти такого масштабу.

Сьогодні навколо Землі літає МКС, а що людство запустить в космос років через 500?

А НАСА, що ж НАСА? Адже, ніхто не сумнівається, що його фахівці продовжують стежити за Обителем Бога. Так невже за 20 років дивний об’єкт не підніс більше жодного сюрпризу?

НАСА, незважаючи на численні публікації, від коментарів категорично відмовляється: Йде подальший аналіз і вивчення отриманих знімків. А що вони ще можуть сказати?

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #бог, #галактика, #космос, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу
20:15, 18 Липня, 2024

“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу

Блоги

ТОП новини тернопільщини: