Знайшли винуватця смертельної ДТП у Тернополі
Правоохоронці знайшли водія, який причетний до смертельної ДТП у Тернополі. Сам же водій, збивши пішохода, втік із місця події.
Як повідомляє поліція, чоловіка знайшли в обласному центрі на квартирі знайомого. Автівку чоловік сховав у гаражі в селі за Тернополем. Чоловік зізнався у скоєному.
За словами кермувальника. Він злякався, тому і втік з місця автопригоди. Згодом він планував прийти до поліції та зізнатися у скоєному, але не встиг.
Нагадаємо, що у Тернополі на вулиці Степана Бандери трапилася смертельна аварія. Двадцятидев’ятирічного потерпілого біля нерегульованого пішохідного переходу збив автомобіль ВАЗ, а після цього чоловіка відкинуло на ліву смугу зустрічного руху, де він потрапив під колеса NISSAN-QASHQAI. Від отриманих травм чоловік помер на місці.
Останні новини:
- Визнання вище за рішення судів: Владислав Гераскевич отримав орден Свободи від Президента України
- Бронза всеукраїнського рівня: вихованець тернопільської Спортивної школи №1 став призером чемпіонату України з шахів
- Християнам не варто чекати 14 лютого, щоб дарувати любов, – священник-блогер Олексій Філюк
- На Рівненщині дезертир викрав автомобіль з полігону і стріляв у поліцейських