Правоохоронці встановили особу чоловіка, який, ймовірно, поранив двох школярів біля тернопільської школи № 26.
Як повідомляє поліція, експерти встановили, що постріл був здійснений з будинку поруч. Також встановили траєкторія пострілу та вікно з якого, ймовірно, стріляли. Згодом у квартирі, з якої могли стріляти, оперативники провели огляд. Під час огляду правоохоронці виявили та вилучили мисливську гладкоствольну вогнепальну рушницю.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Встановлено мешканця цієї квартири, який перевіряється на причетність до вчинення злочину. За результатами попередніх слідчих дій було внесено до реєстру досудових розслідувань інформацію про вчинення двох кримінальних правопорушень. Це – хуліганство за статтею 296 частина 4 ККУ та нанесення тяжких тілесних ушкоджень за частиною 1 статті 121 ККУ», – каже Олександра Богомола.
Нагадаємо, що 21 січня до лікарні потрапив малолітній мешканець Тернополя. Травми хлопчик отримав під час катання на санках поблизу 27-ї школи.
Медики діагностували у пацієнта множинні поранення по всьому тілу, ймовірно спричинені вогнепальною зброєю. Під час операції з ран дитини лікарі вилучили понад 30 сторонніх тіл, схожих на дробини, які травмували і внутрішні органи. Також травми отримали ще двоє дітей.