Індекс сільськогосподарської продукції порівняно з 2019 роком становив 99,0%
За попередніми даними, індекс сільськогосподарської продукції в 2020р. порівняно з 2019р. становив 99,0%, у т.ч. у підприємствах – 100,8%, у господарствах населення – 95,7%.
Питома вага області в загальному обсязі виробництва сільськогосподарської продукції України складає 4,0%. У розрахунку на 1 особу обсяг виробництва продукції сільського господарства становить 23038 грн, що на 8702 грн більше, ніж у середньому по країні.
У зв’язку зі скороченням обсягів виробництва цукрових буряків фабричних, ріпаку, сої, картоплі, виробництво продукції рослинництва в області за рік зменшилось на 1,5%.
Зважаючи на збільшення чисельності великої рогатої худоби в підприємствах та сповільнення темпів скорочення свійських тварин у господарствах населення, виробництво продукції тваринництва на Тернопільщині в 2020р. порівняно з 2019р. зросло на 1,3%, у т.ч. у підприємствах – на 5,5%.
Головне управління статистики
у Тернопільській області
Останні новини:
- У Тернополі стартував Чемпіонат України з дзюдо серед студентів: результати команди ЗУНУ
- Показали відео з бодікамер поліцейських у Києві, які залишили місце теракту
- На Козівщині попрощалися із ветераном війни Богданом Стециною
- У Бережaнaх на Тернопільщині відбулaсь плaстовa aкція, присвяченa Івaну Гaвдиді