На Тернопільщині стартує перша хвиля вакцинації від COVID-19
В області створено 11 бригад на базі десяти Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Бригада складається з лікаря, медичної сестри, водія, лікаря-дублера та середнього медичного працівника. Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я ОДА Ольга Ярмоленко.
Першій хвилі вакцинації підлягають медики, які надають допомогу хворим на COVID-19, члени мобільних бригад, які проводять забір для ПЛР-тестування, працівники соціальних закладів та їх підопічні, представники Збройних сил України та Нацгвардії.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина