У селі Ягільниці, що на Чортківщині, люди вийшли на пікет. У результаті чого снігоприбиральна техніка не може працювати на дорозі М-19. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Тернопільській області.
Як йдеться у повідомленні, Чортківський район – єдиний, де поки не вщухла хурделиця. Однак дорожники, які борються із наслідками негоди, дорожники стикнулися з тим, що снігоприбиральну техніку не захотіли пропустити протестувальники, котрі перекрили дорогу М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До протестувальників вирушили представники Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.
Наразі водіїв просять уникати поїздок у напрямку Ягільниці.