Тернополян просять не викидати новорічні ялинки у сміттєві контейнери. Повністю очищене дерево від святкових декорацій слід залишити поруч зі сміттєвим баком. Згодом хвойні дерева будуть утилізовані комунальними службами. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Як зазначають в управлінні житлово-комунального господарства, попередньо погодивши з балансоутримувачем, також можна змінити місце збору ялинок. Звідки їх уже вилучать працівники обслуговуючих підприємств, що здійснюють вивезення сміття.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ