Урочисту подію відкривав Олег Захарків, голова Бережанської районної державної адміністрації.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Запрошеними гостями були представники Саранчуківської та Нараївської об’єднаної територіальної громади. Присутні мали можливість послухати колядки та віншування від жіночого вокального тріо “Вишневий цвіт”, керівник заслужений працівник культури України Зиновій Головацький та народного аматорського театру української пісні “Золота Липа”, керівник Марія Венгринович.