В суботу, на підсумковому ефірі Володимир Труш розповів про свої досягнення за цей рік. Про боротьбу з коронавірусом, «Велике будівництво» і тему, яку рідко підіймає публічно, – про родину.
Очільник області розповів, що Тернопільщина ніколи не була для нього чужою. Тут проживають родичі його дружини, а сама Ірина навчалася в Тернопільському педагогічному університеті імені В. Гнатюка на філологиню, про що згадав Володимир Любомирович відвідуючи з робочим візитом педагогічний виш в Тернополі. Також голова додав, що в нашій області він має багато друзів і тут він відчуває себе, як вдома.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/12/28/91e069240ae45d49b9c4a2f18265f079.jpg)
Голова ОДА з батьківським теплом розповів про свою дочку Анастасію, яка віднедавна стала студенткою юридичного факультету в одному із Львівських ВНЗ.
«Я вдячний дружині й доньці за підтримку та розуміння. Як тільки з’являється вільна хвилина, я їм телефоную. Вони знають про мої справи, про мій день, я часто питаю поради в дружини, бо зі сторони ситуація завжди виглядає по іншому, і часом цього свідомого погляду бракує у моїй роботі. Звісно, мені їх не вистачає, але я радію, що попереду багато вихідних і я проведу ці дні з сім’єю», – розповів голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.