Народний депутат Ігор Василів зі своїм помічником депутатом Тернопільської обласної ради Денисом Милим відвідали сесію Збаразької міської ради. Про це Ігор Василів написав на своїй сторінці у Фейсбуці.
Під час зустрічі він побажав збаразьким народним обранцям виконати обіцянки, які вони дали виборцями, а також розуміння, конструктивної співпраці і наснаги на плідну роботу в інтересах усієї великої громади. Ігор Василів також зауважив, що в рамках своїх депутатських повноважень планує максимально долучитися до розвитку Збаразької ОТГ. Саме тому вже спільно проаналізував з новообраними депутатами важливі напрямки роботи.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/12/28/b302f4fe5b6a90f54953da1270b5a213.jpg)
«Користуючись можливістю, обговорили ситуацію щодо ремонту та експлуатації доріг місцевого значення на території громади і обсудили перспективи створення місцевого дорожнього фонду у складі бюджету громади, адже цей інструмент в майбутньому дасть можливість набагато ефективніше залучати та використовувати кошти на дороги відповідно до пріоритетів громади.
Окремо розглянули питання реалізації існуючих проектів на території громади за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток та плани щодо започатковування нових, запропонував розглянути можливість розробки генплану громади за рахунок цієї субвенції в 2021 році», — повідомив Ігор Василів.
Окрім цього, народний депутат привітав з днем народження мера Збаража Романа Полікровського та подарував йому книгу Гіларі Клінтон «Важкі рішення». Як зауважив Ігор Василів, міському голові у повсякденній роботі йому з такими рішеннями доводиться мати справу постійно.
Фото з допису