Спортсменка з Тернополя стала срібною призеркою Європи з боксу

Опубліковано:
11 Грудня, 2020 о 20:43

Каріне Айрапетян стала срібною призеркою на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів, який відбувався у Болгарії. Дівчина виступила у складі збірної України.

Сьогодні з призеркою зустрівся голова ОДА Володимир Труш. Він привітав дівчину та вручив її подарунковий сертифікат.



Зазначимо, спортсменка представляє школу вищої спортивної майстерності (ШВСМ) та боксерський клуб «Шкіряна Рукавичка», є вихованкою КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби (відділення боксу), навчається в одинадцятому класі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 4. Тренується під керівництвом Руслана Фірмана та Анатолія Фірмана.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #бокс, #Каріне Айрапетян, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: