Присяжний тернопільського суду сплатить штраф
Присяжного одного з судів Тернопільської області визнано винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП (несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Так, працівниками Управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції, за погодженням з Тернопільською обласною прокуратурою, складено та скеровано до суду протокол про вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, стосовно присяжного суду. Встановлено, що вказана особа, розпочавши виконання повноважень у районному суді з розгляду цивільних справ, несвоєчасно подала е-декларацію за 2019 рік.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина