Пов’язані з корупцією: 14 депутатів з Тернопільщини притягнули до адміністративної відповідальності
На Тернопільщині впродовж листопада виявили 14 депутатів місцевих рад, які були пов’язані з корупцією. Держслужбовців притягнуто до адміністративної відповідальності.
Як повідомляє Тернопільська обласна прокуратура, народні обранці несвоєчасно подали е-декларації за 2018–2019 роки. Відповідно суд розглянув рішення по адміністративних протоколах.
Держслужбовців визнали винними. Вони повинні будуть сплатити штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
До слова, від початку року до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, притягнуто 230 осіб.
Останні новини:
- Заплатив за пальне наперед і залишився ні з чим: шахраї ошукали жителя Чортківщини
- Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій
- У директора Тернопільської обласної філармонії завершується контракт
- У Бережанському замку під час досліджень виявили нові підвальні приміщення