#Hustka: У Тернополі оригінально відзначили Всесвітній день української хустини
- Опубліковано: Галина Кіт
- —
- 6 Грудня, 2020 о 23:21
07.03.2026
15:53:08
У п’ятницю, 4 грудня, у ресторані «Avalon» готельно-ресторанного комплексу «Avalon Palace» відбулося святкове дійство з нагоди Міжнародного дня української хустини. Організувала його дизайнерка Іванна Сивак за сприяння партнерів, спонсорів і однодумців.
Присутні, які дотрималися дрес-коду та прихопили з собою цей елемент одягу, мали змогу долучитися до стилізованої вечірки в стилі сучасного етно. Гості насолоджувалися українською музикою, зокрема виступами зіркових виконавців — Володимира Трача, Зоряни Вовк та Ірини Музики.
У рамках вечірки відбулася презентація відеопроекту #Hustka та покази модного одягу в українському стилі. Також на відвідувачів чекало частування смачним короваєм. Окрім цього, всі охочі могли долучитися створення української хустки та фарбами намалювати на ній власну квітку.
Фото з мережі Фейсбук
06:13, 3 Березня, 2026
13:27, 25 Лютого, 2026