У Тернополі завершуються роботи із встановлення та оздоблення новорічної ялинки. Наразі тривають технічні роботи з влаштування святкової ілюмінації. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
За словами директора КП «Тернопільміськсвітло» Олега Лехіцького, працівники проведуть заміну лампочок на деяких гірляндах, встановлять обгородження навколо ялинки для безпеки тернополян, апаратуру керування ілюмінацією та прикрасять ялинку новорічними іграшками. За декілька днів роботи будуть завершені.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, запалення головної ялинки міста відбудеться 18 грудня у День святого Миколая.