З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Тернополі кожного року проводять виставку творчих робіт «Повір у себе. Прекрасне в твоїх руках». Однак цьогоріч вона пройде в онлайн режимі. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Для того, щоб взяти участь у виставці необхідно до 1 грудня надіслати фото робіт через приватні повідомлення на офіційну сторінку Соціальної служби (Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді) у Фейсбук або принести у міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Медова, 3). Учасникам необхідно обов’язково вказати прізвище, ім’я, вік виконавця, назву роботи та контактний телефон одного із батьків дитини.
Перегляньте також:
- Автoмoбiль Nissan Navara для викoнaння бoйoвих зaвдaнь oтримaлa 105-тa бригaдa ТРО, – Сергiй Нaдaл
- 35-й стрілецький бaтaльйoн oтримaв сучaсні зaрядні стaнції від Тернополя
Роботи братимуть участь в онлайн-виставці та будуть виставлені на Фейсбук-сторінці Соціальної Служби (Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді). А учасники отримають подарунки.
До слова, виставка триватиме до 4 грудня включно.