Уповноважені депутатських фракцій Тернопільської обласної ради 7 скликання від чотирьох політичних сил підписали звернення щодо розміщення депутатів у сесійній залі. Цей документ став причиною для розмислу про створення нових коаліцій за участю ВО «Свобода», «За майбутнє», «Слуги народу» та «Довіри». Про це повідомляє інтернет-видання Politerno.
Раніше у ЗМІ подейкували про відмову певних фракцій, зокрема «Довіри», брати депутатські мандати нової облради, чим затягувався процес скликання першого засідання. Певний інтерес у цьому мала «ЄС», котра намагалася схилити «За майбутнє» і «Довіру» на свій бік.
Перегляньте також:
- Автoмoбiль Nissan Navara для викoнaння бoйoвих зaвдaнь oтримaлa 105-тa бригaдa ТРО, – Сергiй Нaдaл
- 35-й стрілецький бaтaльйoн oтримaв сучaсні зaрядні стaнції від Тернополя
До слова, за підсумками виборів до Тернопільської обласної ради потрапили 6 партій: «Європейська солідарність», «Свобода», «За майбутнє», «Слуга народу», «Батьківщина», «Довіра». Завтра, 25 листопада, відбудеться перше пленарне засідання Тернопільської обласної ради 7-ого скликання.
