У Тернополі від просп. Злуки до вул. Київської тривають ремонтні роботи з розширення проїжджої частини. Наразі здійснюється фрезерування та влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
«Вул. Генерала М. Тарнавського є досить велика у своїй протяжності, тому при сприятливих погодних умовах роботи тут триватимуть ще впродовж листопада – грудня. Тут також влаштують пішохідну ділянку, а уже наступного року вздовж дороги будуть висаджені нові зелені насадження – акації та червоний дуб», – повідомляє міський голова Сергій Надал.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, що у з виконанням робіт з фрезерування та влаштування асфальтобетонного покриття проїзної частини вул. Генерала М.Тарнавського сьогодні, 19 листопада, була частково перекрита.