Сучасне обладнання для їдальні отримала Шумська школа №1 на Шумський НВК. А саме, туди привезли електричні сковороди, харчові котли, ванни для миття посуду, пекарський шкаф, а також витяжний зонт, – розповідають у міській раді. Це устаткування придбали за кошти програми Кабінету міністрів «Спроможна школа» на умовах співфінансування державного та місцевого бюджетів.
Працівники їдалень навчальних закладів Шумська, куди завезли нове обладнання, кажуть, що тепер стави готуватимуть набагато швидше і з великим задоволенням.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Катерина Богуславська