Попри карантин вихідного дня у Тернополі торгові центри продовжуватимуть працювати у звичному режимі.
«ТРЦ “Подоляни”, як і решта підприємств м.Тернополя, продовжує працювати у звичному режимі з посиленим дотриманням протиепідемічних заходів. Чекаємо вас щодня на шопінг, не забувайте одягати маску, дезінфікувати руки та дотримуватись безпечної соціальної дистанції! Приємного та безпечного вам шопінгу!», – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зазначимо, що згідно з рішенням комісії, у період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 хвилин понеділка на території області з 14 листопада 2020 року заборонено: приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо) – можлива лише торгівля на виніс; приймання відвідувачів у ТРЦ та інших закладах розважальної діяльності; робота магазинів, окрім продуктових (щонайменше 60% закладу має бути присвячено торгівлі продуктами, пальним, ліками, виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами); робота закладів культури, які проводять культурно-масові заходи (концерти, фестивалі, театральні заходи, кінопокази тощо); діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.