У Тернополі прикрили будинок розпусти
У Тернополі сорокарічна жителька Дніпра організувала бордель. Правоохоронцям вдалося викрити сутенерку та її чотирьох «підопічних».
Як повідомляє поліція, жінка влаштувала бордель, у якому працювало позмінно четверо молодих дівчат з Запорізької та Житомирської областей. Обслуговували клієнтів лише за місцем проживання – на орендованих квартирах. Аби не потрапити на гачок правоохоронців, сутенерка кожен місяць змінювала адресу, винаймаючи нове житло. Пошуком клієнтів також займалася жінка.Вона розміщала в інтернеті оголошення про надання сексуальних послуг.
Година послуг вартувала 1200 гривень. За добу «підопічні» могли обслужити близько десяти чоловіків
«Жінку уже притягували до кримінальної відповідальності в Запоріжжі за аналогічні злочини. Проте тоді вона отримала лише умовний термін покарання», – зазначає начальника відділу БЗПТЛ Олександр Буняк.
Під час обшуку оперативники виявили та вилучили сім-картки, мобільні телефони, гроші та записники. Сутенерці оголосили підозру. Вирішується питання про обрання їй міри запобіжного заходу.
Останні новини:
- На Дальньому пляжі у Тернополі відбудеться Фестиваль української музики
- У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт
- Авторові вірша супершлягера 1960-х «Квіти ромена» поету Борису Демківу 20 липня 2026 сповнилося б 90…
- Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу