Нові парти і стільці купили для першачків Нової української школи у Шумській громаді. Усього придбали 231 комплект меблів. Усе це закупили за кошти з державного і місцевого бюджетів.
« За стандартами Нової української школи, учнів потрібно забезпечити цікавим та творчим підходом до навчання. Це навчання має бути спрямоване на розвиток різноманітних здібностей дітей, а тому, – під час навчального процесу учням потрібно забезпечити комфорт. Нові меблі, які закупили для першокласників закладів загальної середньої освіти Шумської ОТГ – зручні та функціональні. Для прикладу, модульні столи дають змогу зручно працювати колективно, а також можуть вільно трансформуватися для індивідуальної роботи», – розповідають у Шумській міській раді.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ