«Реконструкція спортивного майданчика між гуртожитком Кооперативного Торгівельно Економічного Коледжу (Вул.Живова,1) та Гуртожитком №1 ТДМУ (Вул. Живова,3)», – таку петицію у єдиному реєстрі місцевих петицій зареєстрували представники ОСББ “СофіяС”. Зокрема, у тексті петиції йдеться:
«Спортивний майданчик між гуртожитком Кооперативного Торгівельно Економічного Коледжу (Вул.Живова,1) та Гуртожитком №1 Тернопільського Державного Медичного Університету (Вул. Живова,3) перебуває в занедбаному стані та не використовується останніми роками. Водночас у мешканців мікрорайону «Оболоня» немає де займатись ігровими видами спорту (футбол, баскетбол, волейбол). Реконструкція даного спортивного майданчика дасть їм цю можливість, що в свою чергу сприятиме формуванню здорового способу життя, активному проведенню вільного часу та зміцненню здоров’я у населення».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.